Linalaps

Linalaps kasvas välja Pirita Perekoolist olles algselt ühendus aktiivsetest emadest, kel südamelähedane last ja vanemat säästev ning nende harmoonilist kooskasvamist toetav elustiil.

Linalaps on Eestis lapse õiget kandmist ja ergonoomilisi lapsekandmisvahendeid propageerinud juba 20 aastat! Aastate jooksul omandatud erialased teadmised ja mitmed vanemaks olemise kogemused on loonud võimaluse teistelegi peredele abiks olla.

Tänaseks on Linalaps väike südi perefirma. Meie kodulehelt leiad Linalapse rikkaliku valikuga veebipoe, kus lapsekandmisvahenditele on eraldi osakond käsitsi kootud võrkkiikedele. Loodame, et kõigest meie poolt pakutavast saab rõõmu ja abi ka Sinu pere!

Võrkkiigekeskus

Võrkkiigekeskusest leiad mitmekesise valiku kauneid ja kvaliteetseid käsitsi kootud rippasemeid, kõikvõimalikke kinnitussüsteeme nii õue kui tuppa ja loomulikult kasulikke nõuandeid sobivaima toote leidmiseks.

Brasiilias indiaanireservaadis käsitööna valmivad rippasemed annavad tavalisest kangast või võrgust võrkkiigega võrreldes oluliselt suurema kasutusmugavuse. Ei mingit soonivat võrku külje all, kuhu kanna või küünarnukiga takerduda. Tihedalt kootud pehme ja tugev puuvill mugandub keha järgi ja toetab seda meeldivalt. Eriline lõng ja kudumisviis teevad toodetest vastupidavad.

Uudsed ilma pulgata võrkkiiged ehk Brasiilia rippmatid üllatavad oma suurte mõõtude ja uutmoodi lamamistehnikaga. Tänaseks on pulgata rippmatid saavutanud “tubase lemmiku” staatuse paljudes Euroopa riikides, nüüd siis ka Eestis. Valikus leidub traditsioonilisi, romantilisi ja kaasaegsesse modernsesse interjööri ja aeda sobivaid rippasemeid täiskasvanuile ja eri vanuses lastele. Osad kangast rippasemed on valmistatud spetsiaalsest puuvilla ja polüestri segust EllTexist, mis muudab need rippasemed ilmastikukindlaks ja vastupidavaks, kuid on sellegipoolest ihule meeldivalt pehmed nagu puuvill. Toodete värvimisel kasutatakse mürgivabasid värve. TÜV-sertifikaadiga kinnitused ja kandejalad valmivad Saksamaal.

Linalaps on firma Amazonas esindaja Eestis, kõiki sellel lehel esitletud tooteid saad osta meie edasimüüjate kauplustest ja veebipoodidest. Kaunid ja isikupärased tooted valmivad lapstööjõudu kasutamata Amazonase isiklikus üksuses. Vääriline palk võimaldab kudujatel kohalikes rasketes oludes head toimetulekut.

Pirita Perekool

Kuigi Pirita perekooli tegevus on lõppenud, kasvas sellest välja Linalaps.

Pirita perekool oli aktiivsünnitusettevalmistust pakkuv sõltumatu perekool. Meie juures osaleti lapseootel naistele mõeldud joogavõimlemise ja vestlusringi tundides. Harisime lapseootel naisi ja nende tugiisikut perekooli loengutes ja pärast sünnitust jätkasime koos lapsega sünnitusjärgseid nõustamis- ja titetunde.

Pakkusime võimalust valida ka individuaalettevalmistust, tellida loengud koju ja minna sünnitama professionaalse tugiisiku ehk sünnitoetajaga.

Rühmatunnid ja loengud toimusid Pirital, eralasteaed Naba hubastes ruumides ja erahaiglas Fertilitas.