OÜ Linalaps on kasvanud välja Pirita Perekoolist, olles algselt ühendus aktiivsetest emadest, kel südamelähedane last ja vanemat säästev, nende harmoonilist kooskasvamist toetav elustiil. Eestis on Linalaps lapse õiget kandmist ja ergonoomilisi lapsekandmisvahendeid propageerinud juba 14 aastat. Aastate jooksul omandatud erialased teadmised ja vanemaks olemise kogemused on saanud seeläbi võimaluse teistele peredele abiks olla. Tänaseks on Linalaps väike südi perefirma, mille tegevus toetab muuhulgas ka pere kolme tubli lapse muusika-, kunsti-, spordiharrastusi ja õpinguid,Meie kodulehelt leiad infot Pirita perekooli tegevuse kohta, kasulikku lugemist ja Linalapse rikkaliku valikuga veebipoe, kus lapsekandmisvahendite ja emale-lapsele suunatud tervislike toodete kõrval on eraldi osakond võrratute käsitsikootud Amazonas rippasemetega.Loodame, et kõigest meie poolt pakutavast saab rõõmu ja abi ka Sinu pere!

Võrkkiigekeskus

Sellelt lehelt leiad mitmekesise valiku kauneid ja kvaliteetseid käsitsi kootud rippasemeid, kõikvõimalikke kinnitussüsteeme nii õue kui tuppa ja loomulikult kasulikke nõuandeid just Sinu jaoks sobivaima toote valikul.OÜ Linalaps on firma Amazonas esindaja Eestis, kõiki sellel lehel esitletud tooteid saad osta meie edasimüüjate kauplustest ja veebipoodidest.Brasiilias indiaanireservaadis käsitööna valmivad rippasemed annavad tavalisest kangast või võrgust võrkkiigega võrreldes oluliselt suurema kasutusmugavuse. Ei mingit soonivat võrku külje all, kuhu kanna või küünarnukiga takerduda. Tihedalt kootud pehme ja tugev puuvill mugandub keha järgi ja toetab seda meeldivalt. Eriline lõng ja kudumisviis teevad toodetest vastupidavad.Uudsed ilma pulgata võrkkiiged ehk Brasiilia rippmatid üllatavad oma suurte mõõtude ja uutmoodi lamamistehnikaga. Tänaseks on pulgata rippmatid saavutanud “tubase lemmiku” staatuse paljudes Euroopa riikides, nüüd siis ka Eestis.Kaunid ja isikupärased tooted valmivad lapstööjõudu kasutamata, firma Amazonas isiklikus üksuses. Vääriline palk võimaldab kudujatel kohalikes rasketes oludes head toimetulekut. Valikus leidub traditsioonilisi, romantilisi ja kaasaegsesse modernsesse interjööri ja aeda sobivaid rippasemeid täiskasvanuile ja eri vanuses lastele. Osad kangast rippasemed on valmistatud spetsiaalsest puuvilla ja polüestri segust EllTexist, mis muudab need rippasemed ilmastikukindlaks ja vastupidavaks, kuid on sellegipoolest ihule meeldivalt pehmed nagu puuvill. Toodete värvimisel kasutatakse mürgivabasid värve. TÜV-sertifikaadiga kinnitused ja kandejalad valmivad Saksamaal.

Pirita Perekool

Meie perekoolis praegu tegevusi ei toimu.

Pirita perekool on aktiivsünnitusettevalmistust pakkuv sõltumatu perekool.
Meie juures saad osaleda lapseootel naistele mõeldud joogavõimlemise ja vestlusringi tundides, harida ennast ja oma tugiisikut perekooli loengutes ja pärast sünnitust jätkata koos lapsega sünnitusjärgsetes nõustamis- ja titetundides.
Kel soovi, saab valida ka individuaalettevalmistust, tellida loengud koju ja minna sünnitama professionaalse tugiisiku ehk sünnitoetajaga.
Rühmatunnid ja loengud toimuvad Pirital, eralasteaed Naba hubastes ruumides.
Rohkem infot tundide kohta, loengukava ja tunniplaani leiad vasakult menüüst.

Kaunist lapseootust!
Pirita perekool